Я подорожую з виставкою Біблії уже 4 місяці і дякую Богові за можливість бути в цьому служінні і за ваші молитви. Де бачу Його могутню руку в кожному дні і роботу над серцями людей, а особливо моїм.

  Один з моментів який мені запам’ятався, це те як Бог нас зріднив через кров Ісуса Христа(Ефесянам 2:13). І коли ми приїжаємо в різні помісні церкви, нас принімають як рідніх, як своїх братів, дітей або внуків.
  Другий момент, що у Бога своя дорога для кожного з нас, і завжди будуть ті люди, які будуть служити йому з щирим і відкритим серцем. На пам’ять приходить одна ситуація, коли я зустрівшись з одними людьми, мені розказали, що у них вдома є Біблія на російській мові, якій більше 100 років. Біблія яка б яскраво доповнила наш Bible Truck. І тому, зрадівши сказав, що ви можете її подарити нам, на що відповідь була “ні”.
  Через місяць ми переїхали на нове місце, де люди почувши про це служіння, подарили нам 5 різних Біблій: на російські мові 1903 року, Євангелія для раненого солдата 1887 року з куленепробивною обложкою, прототип Біблії Мартіна Лютера на німецькій мові 1730 року, і декілька інших Біблій. На що були прості слова:”Ось в цьому музеї вони принесуть набаго більше користі, ніж будуть лежати на полках у нас вдома”.
  Слава Богу за Його любов до нас і благословіння. На скільки Його дороги є кращими, хоча моментами не зрозумілі для нас.
  На остаток я хочу ще раз подякувати за ваші молитви, і прошу продовжувати молитися. Молитися за розвиток цього служіння, щоб Слово Боже ширилося на території америки і всього світк. А також моліться за людину, яка замінить мене в цьому служінні.